Tomasz Makowski 2021-01-09

Szanowni Państwo,

spowodowana pandemią przerwa w wydawaniu „Mata”, trwająca od marca do września zeszłego roku, spowodowała opóźnienie w publikowaniu naszego czasopisma. Staramy się je nadrobić przygotowując bardzo bogate w treści podwójne (80 stron) numery.

Najnowszy jest już dostępny w sieci salonów Empik.

Jak w każdym numerze „Mata”, tak i w tym dołożyłem starań, aby w jego powstawaniu wzięli udział najlepsi z najlepszych. Zaproszenia przyjęli Jana-Krzysztof Duda, Radosław Wojtaszek, Jacek Tomczak, Adrian Michalczyszyn czy Lennart Ootes, których nazwiska mówią same za siebie. Dobór artykułów oferujących różnorodną tematykę, interesujące fotografie oraz rysunki powinny trafić w Państwa gusta.

Przez wzgląd na ograniczoną ilość miejsca, część zebranych materiałów, niestety, musi poczekać na publikację do następnego numeru. Dotyczy to przede wszystkim informacji o sukcesach naszych reprezentantów w turniejach rozgrywanych w internecie.

===================

Przy tej okazji zapraszamy wszystkich, którym bliskie są szachy do wykupywania prenumerat naszego czasopisma. Tylko w ten sposób pomo nam Państwo w przetrwaniu trudnego okresu pandemii.

Ze swej strony zapewniamy najniższą cenę na rynku przy najwyższej jakości wydawniczej i merytorycznej.
Oferujemy także możliwość wykupienia miejsca na naszych stronach pod Państwa reklamy. Czasopismo trafia do wszystkich klubów zrzeszonych w PZSzach, wielu zawodników oraz miłośników szachów w całej Polsce.
Wszelkie zapytania prosimy kierować na adres: mat@pzszach.pl